showa
0

INFORMACJE DOTYCZĄCE PRODUKTÓW

Gdzie mogę znaleźć listę produktów wyprodukowanych w USA?

Jeśli znajdujesz się w obu Amerykach (USA, Kanada lub Ameryka Łacińska/Brazylia), masz możliwość filtrowania i wyszukania rękawic SHOWA wyprodukowanych w USA.

Możesz zmienić swój region i język w górnym menu po prawej stronie.

1. Kliknij na „Rękawice SHOWA” w górnym menu, aby wyświetlić wszystkie rękawice SHOWA. Możesz również kliknąć na „Szukaj według zagrożenia” lub „Rękawice według branży” w górnym menu LUB na dowolną kategorię rękawic w zakładce „Nasze rękawice ochronne” na stronie głównej.

2. W przeglądzie produktów zobaczysz wszystkie rękawice SHOWA. W menu po lewej stronie znajduje się pole wyboru „Wyprodukowane w USA”, które pokazuje wszystkie rękawice SHOWA wyprodukowane w USA.

Gdzie mogę znaleźć informacje o dostępności rozmiaru każdej rękawicy?

1. Przejdź do strony produktu wybranej rękawicy SHOWA, wyszukując ją za pomocą paska wyszukiwania lub używając przycisku „Szukaj według zagrożeń” lub „Rękawice według branży” w górnym menu.

2. Po wejściu na stronę produktu, przewiń w dół i po prawej stronie pod zdjęciami produktów znajdziesz dostępne rozmiary.

3. Rozmiary rękawic są również podane w karcie katalogowej, którą można pobrać ze strony produktu.

Gdzie mogę znaleźć specyfikację danych produktu?

1. Przejdź do strony produktu wybranej rękawicy SHOWA, wyszukując ją za pomocą paska wyszukiwania lub używając przycisku „Szukaj według zagrożeń” lub „Rękawice według branży” w górnym menu.

2. Po wejściu na stronę produktu, można znaleźć wszystkie informacje związane z konkretnym produktem. Informacje dotyczące powłok, zastosowań, a także rozmiary, opakowania, normy i zalety produktu.

3. Można również pobrać arkusz danych (dostępny na stronie produktu w zakładce „Pliki do pobrania”). Arkusz danych zawiera te same informacje o produkcie i jest poręcznym dokumentem PDF, który można wydrukować, zapisać na komputerze lub udostępnić innym.

Ponadto możesz udostępnić stronę produktu w mediach społecznościowych lub poprzez e-mail, korzystając z opcji „udostępnij tę stronę” znajdującej się na dole strony.

Czy istnieje jakaś alternatywa dla tej rękawicy?

Istnieją różne sposoby na znalezienie alternatywy dla rękawicy, której aktualnie używasz lub którą oglądasz na stronie internetowej.

1. Jeśli przewiniesz stronę produktu w dół (patrz „Gdzie mogę znaleźć specyfikację danych produktu?”, aby dowiedzieć się, jak przejść do strony produktu) odnajdziesz karuzelę produktową z powiązanymi produktami. Te rękawice będą dobrą alternatywą, ponieważ mają taką samą powłokę, chwyt lub są zaprojektowane w tej samej technologii SHOWA.

2. Możesz również porównać do 4 rękawic i zobaczyć różnice i/lub podobieństwa w poręcznej tabeli. Zrobisz to klikając „Dodaj do porównania” w przeglądzie rękawic LUB klikając „Porównaj tę rękawicę”, jeśli jesteś już na stronie produktu.

Gdzie mogę znaleźć informacje na temat rękawic chemicznych chroniących przed substancjami chemicznymi o określonym numerze CAS?

ChemRest.com to internetowy przewodnik do badań nad odpornością chemiczną w zakresie ochrony rąk, który znacznie ułatwia wyszukiwanie informacji dotyczących substancji chemicznych i numerów CAS.

Przejdź do ChemRest.com i
1. Wyszukuj według: 1) nazwy chemicznej lub numeru CAS danej substancji lub 2) używanej rękawicy.
2. Wybierz substancję chemiczną, produkt lub numer CAS i kliknij wyszukiwanie (można jednocześnie wybrać większą liczbę substancji).
3. Przejrzyj wyniki zawierające informacje na temat substancji chemicznych oraz czasu przenikania, czyli czasu potrzebnego na to, aby wybrana substancja chemiczna weszła w kontakt z dłonią po przeniknięciu przez rękawicę.

Ponadto dysponujemy nowoczesnym laboratorium chemicznym z własnymi chemikami zlokalizowanym w USA, które zapewnia wsparcie techniczne. Wypełnij formularz kontaktowy na stronie laboratorium, aby skontaktować się z naszym zespołem ekspertów w dziedzinie chemii.

Gdzie mogę znaleźć instrukcję obsługi rękawic?

Przejdź na stronę wybranego produktu i przewiń w dół, aby znaleźć „Pliki do pobrania”. Tutaj można pobrać arkusz danych z instrukcją obsługi.

Instrukcja obsługi w wielu wersjach językowych jest również dołączona do opakowania. Dlatego zawsze możesz mieć ją pod ręką.

Czy istnieje lista rękawic, które nie zawierają lateksu lub innych materiałów?

Znalezienie rękawic wykonanych z konkretnego materiału lub wybraną powłoką jest bardzo proste. Wejdź na stronę „Rękawice SHOWA” i użyj funkcji filtrowania, aby wyszukać wybrany model. Dzięki filtrowi „Materiał” możesz szybko włączyć/wykluczyć określone materiały.

Nasze jednorazowe rękawice są wykonane z nitrylu i nie zawierają lateksu.*

* W1005 + 1005 dostępne w Brazylii, Kanadzie, LA, NA wykonane są z naturalnego lateksu

Czy dostępne są rękawice dopuszczone do użytku w przemyśle spożywczym?

U nas znajdziesz wiele rękawic SHOWA, które są bezpieczne dla żywności.

Przejdź do zakładki „Rękawice SHOWA” z górnego menu i użyj filtra „Bezpieczne dla żywności” z menu filtrów po lewej stronie.

Inną opcją jest wybranie filtra „Żywność” klikając na „Rękawice według branży” w górnym menu.

Chcę zobaczyć wszystkie rękawice zgodne z przepisami dotyczącymi żywności

Jakie rękawice są rekomendowane do jakiego zastosowania?

Oferujemy wiele typów rękawic SHOWA do różnych zadań i zastosowań. Możesz łatwo znaleźć odpowiednie rękawice do różnych zastosowań, korzystając z poniższych opcji filtrowania.

1. Kliknij na „Rękawice SHOWA” w górnym menu, aby przejść do przeglądu produktów. Po lewej stronie można filtrować według wielu różnych pól, takich jak kategoria, zagrożenie, branża lub powłoka/materiał.
2. Kliknij na „Szukaj według zagrożenia” w górnym menu i wybierz zagrożenie, które dotyczy Twojego zadania i zastosowania.
3. Kliknij na „Rękawice według branży” w górnym menu i wybierz branżę, która Cię interesuje.

Czy w ofercie SHOWA znajdę rękawice chroniące przed przecięciem z powłoką nitrylową do pracy w środowisku z olejami?

Oferujemy wiele typów rękawic SHOWA do różnych zadań i zastosowań. Możesz łatwo znaleźć odpowiednią rękawicę do swoich zastosowań, korzystając z opcji filtrowania wyszukiwania.

Chcę zobaczyć wszystkie rękawice chroniące przed przecięciem

Chcę zobaczyć wszystkie rękawice odporne na oleje i gazy

Czy dostępne są rękawice chemoodporne, które nadal zapewniają dobrą wrażliwość dotykową?

Oferujemy wiele typów rękawic SHOWA do różnych zadań i zastosowań. Możesz łatwo znaleźć odpowiednie rękawice do różnych zastosowań, korzystając z poniższych opcji filtrowania.

1. Kliknij na „Rękawice SHOWA” w górnym menu, aby przejść do przeglądu produktów. Po lewej stronie można wybrać rękawice chemoodporne według kategorii, rodzaju zagrożenia lub branży.
2. Kliknij na „Szukaj według zagrożenia” w górnym menu i wybierz przemysł chemiczny.
3. Kliknij na „Rękawice według branży” w górnym menu i wybierz przemysł chemiczny.

Chcę zobaczyć wszystkie rękawice chemoodporne
Chcę zobaczyć wszystkie biodegradowalne rękawice chemiczne

 

NORMY I CERTYFIKATY

Gdzie mogę znaleźć Deklarację Zgodności?

1. Przejdź do strony produktu wybranej rękawicy SHOWA, wyszukując ją za pomocą paska wyszukiwania lub używając przycisku „Szukaj według zagrożeń” lub „Rękawice według branży” w górnym menu.

2. Po wejściu na stronę produktu, przewiń w dół i w zakładce „Pliki do pobrania” znajdziesz Deklarację zgodności. Jest to poręczny dokument PDF, który można wydrukować, zapisać na swoim komputerze lub udostępnić innym.

https://showagroup.com/eu-pl/showa-gloves

Gdzie znajdę kraj pochodzenia (ang.Country Of Origin, COO) każdego produktu?

Kraj pochodzenia produktu (COO) nie jest wyświetlany na stronie produktu ani w arkuszach danych do pobrania.

Jeśli nie złożyłeś/złożyłaś jeszcze zamówienia, nasz dział obsługi klienta może dostarczyć certyfikat COO.
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a jeden z naszych przedstawicieli obsługi klienta wkrótce prześle Ci certyfikat.

Jeśli złożyłeś/złożyłaś zamówienie, certyfikat COO znajduje się na potwierdzeniu zamówienia oraz na fakturze.

Które rękawice posiadają certyfikat EN 455?

Kliknij na „Rękawice SHOWA” w górnym menu, aby wyświetlić wszystkie rękawice SHOWA. Jest to przegląd produktów ze wszystkimi rękawicami SHOWA, w których znajduje się pole wyboru oznaczone jako „Medyczne”. Przy zaznaczeniu tego pola wyboru wyświetlone zostaną tylko rękawice SHOWA posiadające certyfikat EN 455, bezpieczne do użytku medycznego.

Na stronie produktu w zakładce „Normy i certyfikaty” można sprawdzić, czy dane rękawice są bezpieczne do użytku medycznego. Jeśli widoczny jest piktogram EN 455, wiadomo, że rękawica jest bezpieczna do użytku medycznego.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o normie EN 455.

Czy dostępne są rękawice chroniące przed wysoką temperaturą?

Oferujemy wiele typów rękawic SHOWA do różnych zadań i zastosowań. Można łatwo znaleźć odpowiednią rękawicę chroniącą przed wysoką temperaturą, korzystając z poniższej opcji filtrowania.

2. Kliknij na „Szukaj według zagrożenia” w górnym menu i wybierz wysokie temperatury. Wybierz szukaną rękawicę spośród przeglądu produktów LUB porównaj rękawice za pomocą narzędzia do porównywania.

W ten sposób można zobaczyć wszystkie rękawice SHOWA z certyfikatem EN 407, zapewniające ochronę przed kontaktem z wysoką temperaturą.

Chcę zobaczyć wszystkie rękawice odporne na wysokie temperatury

Gdzie mogę znaleźć dane dotyczące przenikania dla rękawic chemicznych?

Oferujemy bezpłatny katalog online z danymi dotyczącymi przenikania dla wszystkich rękawic chemicznych SHOWA: ChemRest.com
Proszę wybrać swój region i język, a następnie rozpocząć wyszukiwanie według nazwy produktu. Wpisz nazwę rękawicy, której używasz, kliknij na produkt i przejdź do „CHEMREST SEARCH”, aby znaleźć potrzebne dane dotyczące przenikania. Załóż darmowe konto, aby pobrać wyniki!

Chcę przejść do ChemRest.com

Jaki poziom ochrony przed przecięciem jest mi potrzebny?

Określenie zakresu ochrony przed przecięciem, jakiej potrzebujesz Ty lub Twoi pracownicy celem zapewnienia bezpieczeństwa, może wydawać się bardzo skomplikowane. W zależności od regionu, w którym się znajdujesz, obowiązują różne normy dotyczące ryzyka mechanicznego. W Europie stosujemy normę EN 388:2016 dla rękawic chroniących przed przecięciem. Norma ta została zaktualizowana w 2016 r. i wykorzystuje inną metodę testowania w celu określenia poziomu odporności rękawic na przecięcia.
Pokaż wszystkie rękawice chroniące przed przecięciem

Opracowaliśmy przewodnik po środkach ochrony przed przecięciami, aby pomóc rozwiać wątpliwości i ułatwić wybór odpowiedniej ochrony przed przecięciami i skaleczeniami. Tutaj można pobrać przewodnik dotyczący ochrony przed przecięciami.

SHOWA opracowała różne technologie chroniące Twoje dłonie i dłonie Twoich pracowników przed przecięciami i zranieniami. Każda z technologii została zaprojektowana z wykorzystaniem innych włókien i zapewnia lepszą ochronę przed przecięciem.

Dowiedz się więcej o technologii DURACoil z poziomem cięcia C
Dowiedz się więcej o technologii S-TEX z Hagane Coil®

MATERIAŁY POMOCNICZE I PYTANIA

Gdzie mogę znaleźć katalogi?

Posiadamy katalog produktów z wszystkimi rękawicami SHOWA, różne katalogi branżowe, a także broszury produktowe.
Wszystkie broszury i katalogi SHOWA są dostępne do pobrania.
Przewiń w dół do stopki i w polu „Przydatne linki” znajdziesz nasze broszury i katalogi.

Chcę zobaczyć wszystkie broszury i katalogi

Czy dostępne są katalogi we wszystkich językach?

Posiadamy katalog produktów z kompletnym portfolio rękawic SHOWA dostępny w języku angielskim, hiszpańskim, holenderskim, francuskim, niemieckim, portugalskim (Brazylia) i włoskim. Katalog można znaleźć w stopce strony internetowej w polu „Przydatne linki”.

Upewnij się, że jesteś w swoim aktualnym regionie/kraju, aby zobaczyć rękawice dostępne w Twojej okolicy. W prawym górnym rogu strony można zmienić 1) region i 2) język.

Chcę zobaczyć wszystkie broszury i katalogi

Co to jest EBT?

W 2002 r. wprowadziliśmy na rynek pierwszą biodegradowalną rękawicę nitrylową wykorzystującą naszą rewolucyjną technologię Eco Best Technology® (EBT), a obecnie posiadamy szeroki wybór rękawic EBT, które mogą być używane do wielu różnych zastosowań.

EBT przyspiesza biodegradację nitrylu do związków organicznych na biologicznie aktywnych składowiskach odpadów, oferując TAKĄ SAMĄ JAKOŚĆ, WYDAJNOŚĆ I OCHRONĘ, jednocześnie CHRONIĄC NASZĄ PLANETĘ.

Chcę dowiedzieć się więcej o EBT
Chcę zobaczyć wszystkie biodegradowalne rękawice SHOWA

Czy możliwe jest ponowne użycie rękawic przy użyciu technologii EBT?

Wszystkie rękawice SHOWA wielokrotnego użytku z materiałów biodegradowalnych można prać. Instrukcje obsługi można znaleźć w karcie katalogowej dostępnej na stronie produktu, jak również na naszych opakowaniach.
Biodegradowalne rękawice jednorazowe SHOWA, wedle samej nazwy mogą być użyte tylko raz. Rękawice jednorazowe muszą być prawidłowo utylizowane po użyciu.

Oferujemy szeroki zakres rękawic EBT, zarówno jednorazowych, jak i wielokrotnego użytku. Przegląd wszystkich rękawic SHOWA EBT można znaleźć na stronie głównej w „Rękawice SHOWA”, a następnie klikając na „Rękawice biodegradowalne (EBT)”.

Aby mieć całkowitą pewność, czy rękawica może być ponownie użyta, należy przeczytać instrukcję obsługi, pobierając arkusz danych ze strony produktu.

Chcę zobaczyć przegląd rękawic EBT firmy SHOWA

Chcę dowiedzieć się więcej o EBT

Jaki typ rękawic polecacie do konkretnego zastosowania lub produktu chemicznego?

Oferujemy wiele typów rękawic SHOWA do różnych zadań i zastosowań. Możesz łatwo znaleźć odpowiednie rękawice do różnych zastosowań, korzystając z poniższych opcji filtrowania.

1. Kliknij na „Rękawice SHOWA” w górnym menu, aby przejść do przeglądu produktów. Po lewej stronie można wybrać rękawice chemoodporne według kategorii, rodzaju zagrożenia lub branży.
2. Kliknij na „Szukaj według zagrożenia” w górnym menu i wybierz przemysł chemiczny.
3. Kliknij na „Rękawice według branży” w górnym menu i wybierz przemysł chemiczny.

Chcę zobaczyć wszystkie rękawice chemoodporne

Czy dostępne są zdjęcia do wykorzystania na stronie internetowej, w katalogu, itp.?

Nasza Biblioteka mediów posiada mnóstwo zdjęć produktów w wysokiej i niskiej rozdzielczości. Możesz utworzyć darmowe konto, aby móc pobierać wybrane przez siebie obrazy.
Bibliotekę mediów można znaleźć przewijając w dół stronę, na której się znajdujesz i w polu „Użyteczne linki” znajduje się link do „Biblioteki mediów”.

Kliknij tutaj, aby przejść do Biblioteki mediów

Jaki jest mój rozmiar rękawicy?

W zależności od rodzaju rękawic, może się zdarzyć, że numery rozmiarów są różne. Możliwe jest posiadanie oznaczenia 7/S dla rękawicy odpornej na przecięcia, ale 7/M dla innej rękawicy odpornej na przecięcia. Wynika to z elastyczności i zręczności rękawicy oraz form do produkcji rękawic użytych do jej wykonania.

Tabela rozmiarów rękawic znajduje się w stopce naszej strony internetowej. Ten przewodnik pomoże Ci łatwo znaleźć odpowiedni rozmiar rękawic!

Przewiń w dół strony, na której się znajdujesz i w „Użytecznych linkach” możesz pobrać przewodnik rozmiarów jako dokument PDF. Możesz również zobaczyć do przewodnik rozmiarów, jeśli jesteś już na stronie produktu. Poniżej zdjęć produktów znajduje się przycisk do pobrania przewodnika rozmiarów.

Chcę pobrać tabelę rozmiarów rękawic

CENNIK I ZAKUP

Kto jest przedstawicielem handlowym dla każdego obszaru klienta?

Nasi kierownicy terytorialni znajdują się w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Ameryce Łacińskiej. Aby porozmawiać z kierownikiem sprzedaży w Twojej okolicy, wypełnij poniższy formularz kontaktowy.

Jak mogę zamówić próbkę rękawicy? 

Zanim znajdziesz idealną rękawicę SHOWA, możesz wypróbować kilka rękawic! Zamówienie próbek jest bardzo proste.

1. Przejdź na stronę wybranego produktu i pod zdjęciami rękawic po prawej stronie znajdziesz przycisk „Zapytaj o próbkę”.

2. Po kliknięciu na przycisk zostaniesz przeniesiony do formularza kontaktowego, w którym wpiszesz swoje dane kontaktowe oraz rozmiar rękawic Twoich lub Twoich pracowników. Możesz poprosić o maksymalnie 5 różnych rękawic!

Prosimy pamiętać, że próbki rękawic są dostępne dla firm i przedsiębiorstw zatrudniających powyżej 25 pracowników.

Jak mogę sprawdzić cennik rękawic SHOWA?

Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta lub lokalnym przedstawicielem handlowym.
Możesz również wypełnić formularz kontaktowy, a my wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

Czy mogę kupić rękawice bezpośrednio od SHOWA?

Nasze rękawice sprzedajemy poprzez kanały dystrybucji.
Jeśli jesteś użytkownikiem końcowym, zalecamy kontakt z jednym z naszych dystrybutorów znajdujących się najbliżej Twojej lokalizacji. Możemy zapewnić wsparcie techniczne i programy ewaluacyjne, jednak cała pozostała komunikacja, jak również proces zakupu odbywa się za pośrednictwem dystrybutora.

Jeśli jesteś dystrybutorem, możesz skontaktować się z naszym lokalnym przedstawicielem handlowym.

Czy jest możliwe, aby SHOWA stworzyła plan ewaluacyjny rękawic?

Oferujemy bezpłatny program ewaluacyjny dla wszystkich naszych klientów, aby określić, która rękawica jest najbardziej odpowiednia dla Twoich pracowników. Program ewaluacyjny jest realizowany w ciągu 4 tygodni.

Proces ten trwa 4 tygodnie i składa się z 4 etapów:

1. Spotkanie wstępne
2. Dostarczanie próbek do użycia
3. Przykładowa ocena próbna
4. Program ochrony rąk

Prosimy pamiętać, że nasz program ewaluacyjny został opracowany dla firm i przedsiębiorstw zatrudniających ponad 25 pracowników. Jeśli Twoja firma jest mniejsza, skontaktuj się z lokalnym dystrybutorem, aby uzyskać więcej informacji na temat rękawic SHOWA.

Dowiedz się więcej o 4WTP

Jak mogę rozpocząć program ewaluacyjny (4WTP)?

Jeśli są Państwo zainteresowani rozpoczęciem programu ewaluacyjnego, prosimy o kontakt z lokalnym przedstawicielem handlowym.

Na stronie 4WTP można znaleźć więcej informacji na temat programu.

Chcę pobrać broszurę 4WTP

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszego programu 4WTP oraz przewodnik po naszym programie ewaluacyjnym, pobierz naszą broszurę 4WTP.

Zobacz film

ZAMÓWIENIA I LOGISTYKA

Jak długo potrwa realizacja mojego zamówienia?

Czas oczekiwania na dostarczenie zamówienia zależy od wielu aspektów. Najpierw należy złożyć zamówienie, po czym w ciągu 48 godzin otrzymają Państwo potwierdzenie zamówienia od SHOWA. Po wysłaniu potwierdzenia zamówienia możemy podać przybliżony termin dostawy.
Możesz przeczytać więcej o naszych warunkach tutaj

Aby uzyskać aktualne informacje na temat statusu zamówienia, prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za obsługę klienta.

Kiedy niedostępne rękawice będą ponownie dostępne? (w przypadku braku w magazynie)

Jeśli masz zaległe zamówienie, SHOWA poinformuje Cię o terminie dostawy, jak tylko nowe produkty pojawią się w magazynie.
Skontaktuj się z działem obsługi klienta, aby uzyskać bardziej konkretne informacje i dokładny harmonogram.

Czy można otrzymać numer śledzenia przesyłki?

Nie zawsze jest możliwe wysłanie numeru przesyłki, zależy to od miejsca dostawy oraz od tego, czy przewoźnik oferuje możliwość śledzenia zamówienia. Zawsze staramy się udzielić szczegółowych informacji dotyczących dostawy naszych rękawic SHOWA. * W przypadku produktów wysyłanych z USA, numer śledzenia przesyłki znajduje się na fakturze.
Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat zamówienia, prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za obsługę klienta.

Gdzie w moim regionie można kupić rękawice SHOWA?

Rękawice ochronne SHOWA są dostępne do nabycia w naszej sieci dystrybucji we wszystkich krajach. Mamy umowy partnerskie z wieloma dystrybutorami, którzy są akredytowanymi sprzedawcami produktów SHOWA. Aby dowiedzieć się więcej na temat lokalizatora dystrybucji SHOWA, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta lub lokalnym przedstawicielem handlowym.

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, a my skontaktujemy Cię z odpowiednim sprzedawcą.

Informacje dotyczące wysyłki/dostawy

Wszystkie produkty są wysyłane zgodnie z regułami Incoterms 2010, jak określono w potwierdzeniu zamówienia.
Bardziej szczegółowe i aktualne informacje dotyczące wysyłki i/lub dostawy Twojego zamówienia znajdziesz w potwierdzeniu zamówienia. W przeciwnym razie należy skontaktować się z lokalną osobą odpowiedzialną za obsługę klienta.

Przeczytaj więcej o naszych zasadach i warunkach tutaj

Czy mogę otrzymać listę wszystkich moich zaległych zamówień?

Aby uzyskać przegląd wszystkich oczekujących na realizację zamówień, prosimy o kontakt z lokalną osobą odpowiedzialną za obsługę klienta

Czy mogę otrzymać fakturę(y) za zamówienie(a)?

W momencie otrzymania potwierdzenia zamówienia, zamówienie jest przyjęte i w trakcie realizacji. Kiedy zamówienie będzie gotowe do wysyłki, nasz zespół SHOWA prześle Ci fakturę. Jeśli konieczne jest ponowne wysłanie faktury, prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za obsługę klienta.

* W USA wszystkie faktury są wysyłane pocztą elektroniczną, pocztą tradycyjną lub w formie EDI następnego dnia po wysyłce.

Jaka jest objętość opakowania?

Informacje o pakowaniu można znaleźć na stronie produktu wybranej rękawicy SHOWA. Podajemy informację ile rękawic/par mieści się w woreczku foliowym, a ile woreczków foliowych mieści się w pudełku.

Szczegółowa objętość opakowania w Twoim zamówieniu jest określona na liście pakowania, która jest dołączona do zamówienia (paletowego).

Gdzie mogę znaleźć informacje na temat pakowania?

1. Kliknij na „Rękawice SHOWA” w górnym menu, aby przejść do wszystkich rękawic SHOWA i kliknij na wybraną rękawicę.
Przejdź do strony produktu wybranej rękawicy SHOWA, wyszukując ją za pomocą paska wyszukiwania lub używając przycisku „Szukaj według zagrożeń” lub „Rękawice według branży” w górnym menu.

2. Po wejściu na stronę produktu przewiń w dół i po prawej stronie znajdziesz pole „Pakowanie”. Informacje o pakowaniu są przedstawione w następujący sposób:

– ilość rękawic/par w woreczku foliowym
– ilość woreczków foliowych w kartonie
– ilość rękawic/par w kartonie

Jeśli szukasz rękawic jednorazowych, informacje o pakowaniu są przedstawione w następujący sposób:

– ilość rękawic w jednym dyspenserze
– ilość dyspenserów w kartonie
– ilość rękawic w kartonie

3. W zakładce „Pliki do pobrania” można pobrać arkusz danych jako poręczny dokument PDF, który można łatwo wydrukować, zapisać na komputerze/telefonie komórkowym lub udostępnić innym. W arkuszu danych podane są również informacje dotyczące pakowania.

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś