showa
0

Cięcie

OCHRONA DŁONI PRZED PRZECIĘCIAMI

Specjalnie wykonane rękawice SHOWA mogą zapewnić ochronę przed przecięciami podczas posługiwania się ostrymi przedmiotami, pracy w niebezpiecznych warunkach itp.

PRZECIĘCIA I SKALECZENIA MOGĄ ZDARZYĆ SIĘ WSZĘDZIE

Rękawice odporne na przecięcia mają zasadnicze znaczenie dla bezpieczeństwa w miejscu pracy. W miejscu pracy Twoje dłonie są narażone na liczne zagrożenia. Może dojść do przytrzaśnięcia, kontaktu z ostrymi przedmiotami, długotrwałego narażenia na obciążenia, poślizgnięć, potknięć, upadków oraz różnych niebezpiecznych sytuacji w miejscach stwarzających zagrożenie.
Firma SHOWA opracowała gamę wielofunkcyjnych rękawic odpornych na przecięcia przeznaczonych do różnych zastosowań związanych z ryzykiem, od średniego po niskie. Do wyboru są modele wykonane z różnych materiałów osłonowych, z różnymi powłokami w obszarze dłoni, długościami mankietów, funkcjami ochrony dłoni lub ramion, systemami wykończenia mankietów itp., co pozwala zawęzić wyszukiwanie, aby dobrać rękawice odporne na przecięcia do każdego zastosowania.

Takie rękawice odporne na przecięcia sprawdzą się w branży budowlanej, podczas majsterkowania i prac konserwatorskich, przy produkcji, w magazynach i punktach dystrybucji, w służbach porządkowych, a także w wytwórniach szkła i zakładach związanych z przemysłem lotniczym, motoryzacyjnym, naftowym, metalurgicznym, mechanicznym oraz w wielu innych miejscach.

Wytrzymałe, elastyczne i mocne rękawice i osłony ramion odporne na przecięcia mogą zapewnić optymalną ochronę podczas wykonywania różnych czynności, takich jak prace hydrauliczne, produkcyjne, inżynieryjne, murarskie czy montażowe, przenoszenie ciężkiego sprzętu, wekowanie, składanie stalowych elementów, zgrzewanie i uszczelnianie, produkcja okien, odprowadzanie cieczy i układanie rurociągów czy obsługa układów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji itp.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Branże

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś