showa
0

Majsterkowanie

Rękawice do majsterkowania| Producent rękawic SHOWA

Planujesz samodzielnie wykonać jakieś prace remontowe? Nie zapomnij o rękawicach do majsterkowania, aby nie pobrudzić sobie rąk.

Mówiąc o rękawicach do majsterkowania, nie mamy na myśli rękawic, które musisz samodzielnie poskładać. Pojęciem tym określamy wszystkie rękawice firmy SHOWA, których można używać w różnych zastosowaniach, w tym do realizacji własnych projektów konstrukcyjnych, niezależnie od zagrożeń, jakie mogą się wiązać z taką realizacją.

Bądźmy szczerzy, zakasanie rękawów i samodzielne zrealizowanie wybranego przedsięwzięcia to duża satysfakcja. Jednak niezależnie od zadania chcesz chronić dłonie, aby się później nie lepiły i nie były podrażnione w wyniku kontaktu z substancjami o potencjalnie drażniącym działaniu.

Najlepsze zastosowania rękawic do majsterkowania

Rękawice do majsterkowania sprawdzą się w zasadzie w każdym przedsięwzięciu.

Rękawice do majsterkowania doskonale chronią dłonie przed przecięciami, skaleczeniami, zimnem i działaniem substancji chemicznych, podczas gdy Ty możesz realizować różne przedsięwzięcia.

Przykładowo wiele osób czerpie radość z odnawiania drewnianych powierzchni wokół domu, takich jak podłogi czy meble. Wymaga to zazwyczaj pomalowania lub wykończenia drewnianej powierzchni. Substancje chemiczne zawarte w używanych do tego środkach mogą działać drażniąco na skórę, dlatego należy ograniczyć styczność z nimi do minimum, stosując odpowiednie środki ochrony.

Innym popularnym zastosowaniem rękawic do majsterkowania jest samodzielna wymiana oleju w pojazdach. W takich środowiskach pracy często stosuje się rękawice ochronne do majsterkowania, ponieważ są one lekkie, pozwalają zachować pełny zakres ruchu, zapewniając zręczność, i ułatwiają chwytanie śliskich i tłustych przedmiotów, jednocześnie chroniąc dłonie przed szkodliwym działaniem tych substancji w bezpośredniej styczności ze skórą.

Z rękawic do majsterkowania korzystają często także artyści, którzy w trakcie realizacji swoich projektów mają styczność z rożnymi substancjami i mediami, a niektóre z nich mogą podrażniać skórę. Wśród tego rodzaju substancji można wymienić różne typu klejów i farb.

Niezależnie od rodzaju samodzielnego przedsięwzięcia w ofercie firmy SHOWA znajdziesz odpowiednie rękawice ochronne.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś