showa
0

Rękawice robocze do obsługi magazynów

Rękawice robocze do obsługi magazynów SHOWA zapewniają wysoki poziom ochrony przed zagrożeniami, które występują w każdym magazynie.

Twoje dłonie potrzebują doskonałej ochrony

Osoby pracujące w magazynach i punktach dystrybucji potrzebują sprawnych dłoni, aby móc wykonywać swoje zadania. Dłonie wymagają właściwej ochrony podczas wykonywania wszelkich prac, od podnoszenia po obsługę wózków widłowych.

Jednak dla zapewnienia właściwej ochrony nie wystarczy założyć jakiekolwiek rękawice. Niewłaściwie dobrana rękawica może doprowadzić do upuszczenia towaru podczas przenoszenia, a nawet stać się przyczyną śmiertelnego wypadku.

Charakterystyka dobrych rękawic do prac magazynowych

Każdy magazyn jest inny, dlatego wybrane rękawice muszą mieć właściwości zgodne z rodzajem wykonywanych prac. Przy doborze rękawic do prac magazynowych należy wziąć pod uwagę następujące właściwości:

  • powłoka ochronna
  • wodoszczelność
  • ergonomiczny kształt
  • izolacja
  • funkcje poprawiające chwyt

Wiele modeli rękawic łączy w sobie kilka tych funkcji. Najlepiej jednak znaleźć produkt, który posiada każdą niezbędną cechę dobrej rękawicy do prac magazynowych.

Rękawice do prac magazynowych wytwarzane przez firmę SHOWA posiadają każdą ze wspomnianych powyżej cech, a także inne właściwości specyficzne dla rodzaju wykonywanych prac.

Choć zapewnienie ochrony jest podstawowym zadaniem każdej rękawicy, w SHOWA jesteśmy przekonani, że bezpieczeństwo nie powinno pociągać za sobą utraty komfortu.

Rękawice SHOWA zaprojektowano tak, aby odpowiadały naturalnym kształtom dłoni. Są one dobrze dopasowane i przewiewne, a ciepło i wilgoć są odprowadzane na zewnątrz.

Posiadamy w ofercie specjalne rękawice z wyściółką Hagane Coil® oraz Kevlar®, które doskonale chronią przed przecięciami i otarciami. Do zadań wymagających delikatności proponujemy rękawice robocze z wielowłóknowej folii poliestrowej, które pozwalają zachować zręczność ruchów.

Twoje ręce zasługują na najlepsze rękawice do prac magazynowych

Rękawice robocze SHOWA do prac magazynowych zapewniają doskonałą ochronę i wygodę użytkowania. A co najlepsze, nasze wyjątkowe rękawice robocze do prac magazynowych pomagają ograniczać zmęczenie dłoni, dzięki czemu możesz pracować długie godziny bez przemęczania rąk.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś