showa
0

Mechanika

Rękawice ochronne dla mechaników | Producent rękawic SHOWA

Firma SHOWA produkująca rękawice oferuje szeroką gamę rękawic dla mechaników, które zapewnią ochronę dłoni i rąk w trakcie wykonywania prac.

Podczas wykonywania prac przy różnych pojazdach i sprzętach posiadanie pod ręką pary odpowiednich rękawic dla mechaników jest bardzo ważne. Dzięki nim zabezpieczysz dłonie przed przecięciem i skaleczeniem oraz ochronisz skórę przed kontaktem z różnymi substancjami chemicznymi, z którymi stykasz się na co dzień.

Niestety, dobranie odpowiednich rękawic do prac mechanicznych oznacza konieczność sięgnięcia poza standardowe rękawice dostępne w marketach, ponieważ te zwyczajnie się nie sprawdzają i nie zapewniają właściwej ochrony osobom pracującym w tak wymagających środowiskach.

Tu właśnie doskonale sprawdzą się rękawice dla mechaników SHOWA.

WhoDla kogo przeznaczone są rękawice do prac mechanicznych?

Rękawice dla mechaników SHOWA nie są przeznaczone wyłącznie dla mechaników samochodowych.

Rękawice dla mechaników powinny znaleźć się w wyposażeniu każdego, kto zajmuje się konserwacją urządzeń, pojazdów oraz innych sprzętów, ponieważ są one wykonane z najlepszych materiałów i zapewniają konieczną ochronę przed urazami i szkodliwym działaniem substancji chemicznych.

Nasze jednorazowe rękawiczki nitrylowe pomogą zapewnić mechanikom i technikom ochronę w kontakcie z olejami i innymi substancjami chemicznymi. Z kolei wzmocnione rękawice do trudnych zadań zabezpieczą dłonie użytkowników przed skaleczeniami podczas wykonywania prac przy sprzętach mechanicznych zawierających ostre metalowe części.

Co równie ważne, dzięki zastosowaniu w naszych rękawicach różnych materiałów antypoślizgowych mechanicy i technicy będą mogli z większą precyzją posługiwać się narzędziami podczas wykonywania prac przy różnych maszynach, a zwłaszcza przy częściach pokrytych cieczami lub środkami smarnymi.

Rękawice dla mechaników SHOWA

Nie pozwól, aby mechanicy i technicy pracowali bez należytej ochrony. Inwestowanie w tanie rękawice przy każdej okazji nie zapewni ochrony podczas wykonywania trudnych zadań, z jakimi boryka się większość mechaników i techników.

Warto zainwestować w odpowiednie rękawice dla mechaników, aby zapewnić swoim pracownikom właściwy poziom ochrony i ułatwić im należyte wykonywanie zadań.

Pokaż więcej Pokaż mniej

FILTRUJ PRODUKTY

FILTRUJ PRODUKTY

Kategoria

Zagrożenia

Powłoka

Materiał

ODPORNOŚĆ CHEMICZNA
EN ISO 374-1:2016

ZAGROŻENIA MECHANICZNE
EN 388:2016

Porównaj produkty

0

Wyniki

card-01

SZUKASZ WŁAŚCIWYCH RĘKAWIC DLA SWOJEJ FIRMY?

Porozmawiaj z naszym specjalistą już dziś