showa
0

Showa

ECO BEST TECHNOLOGY®®

TA SAMA RĘKAWICA, LEPIEJ DLA ZIEMI.

Rewolucyjna technologia Eco Best Technology® (EBT) firmy SHOWA stanowi rozwiązanie korzystnie wpływające na środowisko bez uszczerbku dla stopnia ochrony i skuteczności produktu.

Nasze rękawice nitrylowe są obecne na rynku od 2012 r. jako pierwsze w swojej branży, a dziś SHOWA oferuje najszerszą na rynku gamę biodegradowalnych produktów do ochrony rąk.

TA SAMA JAKOŚĆ, SKUTECZNOŚĆ I OCHRONA, LEPIEJ DLA ZIEMI.

JEDYNA RÓŻNICA TO ODDZIAŁYWANIE NA ŚRODOWISKO

Czy wiesz, że ze 150 miliardów par rękawiczek produkowanych każdego roku szacuje się, że każdego roku wyrzuca się około 100 miliardów par rękawiczek? W rezultacie stosy rękawic co roku trafiają na wysypiska śmieci.

Dzięki specjalnemu składowi nasze rękawice EBT rozkładają się na aktywnych składowiskach odpadów w czasie od 1 roku do 5 lat*, podczas gdy produktom bez EBT zajmuje to ponad 100 lat.

EBT do biodegradacji wymaga wysypisk aktywnych biologicznie. Oznacz to, że rękawice EBT nie mogą nawet zacząć się rozkładać przed utylizacją.

* Udowodnione wynikami badań ASTM D5511 i D5526.

JAK DZIAŁA EBT?

Technologia EBT przyspiesza biodegradację nitrylu w aktywnych biologicznie wysypiskach, składowiskach odpadów i warunkach anaerobowych:
  • [ 1 ] Materiały EBT są dodawane do nitrylu podczas produkcji
  • [ 2 ] Rękawice są usuwane
  • [ 3 ] Rękawiczki są przenoszone i odrzucane na biologicznie aktywne składowiska
  • [ 4 ] Mikroorganizmy rozkładają materiały EBT, rozkładając się w ciągu 1-5 lat
  • [ 5 ] Glebę organiczną i biogaz pozostawia się na swoim miejscu

SHOWA JEST DEDYKOWANA DO ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Dla nas zrównoważony rozwój to nie tylko zobowiązanie, to część naszej spuścizny. Nasze biodegradowalne rękawice nitrylowe EBT są pierwszymi w branży, a dziś SHOWA oferuje największy na rynku wybór biodegradowalnej ochrony dłoni. EBT jest kolejnym krokiem w naszej podróży na rzecz zrównoważonego rozwoju: sposobem na zmniejszenie wpływu rękawic na środowisko.

Zgodnie z tą strategią poszerzamy naszą ofertę rękawic EBT o każdy kolor i grubość w milimetrach, a także o rękawice wielokrotnego użytku. W ten sposób możemy sprostać dzisiejszemu popytowi, nie zaniedbując wyzwań jutra.

Dołącz do SHOWA i znajdź poniżej swoją rękawicę EBT.

Razem możemy coś zmienić.