showa
0

Cam

Cam İşleme Eldivenleri │ SHOWA Eldiven Üreticisi

SHOWA Eldiven Üreticisi, üstün koruma için en kaliteli eldivenleri tasarlar ve üretir.

Camı işlemek çok tehlikeli görünmeyebilir; ta ki iş için her gün cam işlemek zorunda kalana kadar. Cam tehlikelerine karşı herkesin oldukça az veya hiç yaralanma riski olmadan çalışabilmesi için kesilmeye dayanıklı eldivenlerin de dahil olduğu birtakım KKD’lerin kullanılması gerekir.

Cam İşleme Eldivenlerinin Faydaları

SHOWA Eldiven Üreticisinin çeşitli cam işleme eldivenleri ile ellerinizi koruyun.

Camla çalışırken, sıcak yüzeyler ve kırık parçalar da dahil olmak üzere olası tehlikelerden korunmak için gerekli adımları atmanız gerekiyor. Aslına bakarsanız, ister cam üflemede çalışıyor, ister sadece cam tabakalar veya cam şişelerle uğraşıyor olun, sadece sizi korumakla kalmayıp, aynı zamanda bu hassas nesneleri tutmanıza yardımcı olan eldivenler giymeniz gerekir.

Doğru cam işleme KKD eldivenleri olmadan, çalıştığınız cam eşyaları düşürme veya başka bir şekilde kırma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz ki bu da aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli yaralanmalara neden olabilir:

  • Yırtılmalar
  • Kesilmeler
  • Delinmeye bağlı yaralanmalar vb.

Doğru cam işleme eldivenleri ile hem kendinizi hem de personelinizi bu potansiyel tehlikelere karşı koruyabilir, ayrıca işlenen hassas ürünler üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarını sağlayabilirsiniz, ki bu da kaynaklarınızda daha az hasar ve daha fazla tasarruf sağlar.

SHOWA’dan Cam İşleme Eldivenleri

SHOWA eldiven üreticisi olarak, çeşitli sektörlere yönelik mevcut en iyi eldivenleri tasarlamaktan ve üretmekten gurur duyuyoruz.

Camla çalışırken, gerek sizin, gerekse personelinizin iş yeri tehlikelerini tamamen ortadan kaldırmasa da, en aza indirgemek için gerekli tüm güvenlik ekipmanlarına sahip olması çok önemlidir ve bu da doğru cam işleme eldivenlerinin kullanımını gerektirir.

SHOWA’nın çok çeşitli KKD eldivenleri sunarak, hem sizin, hem de ekibinizin mükemmel çözümü bulmasına yardımcı olur.

Devamını oku Kapat

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

ÜRÜNLERİ FİLTRELE

Kategori

Tehlike

Kaplama

Materyal

KIMYASAL DAYANIKLILIK
EN ISO 374-1:2016

MEKANIK RISKLER
EN 388:2016

Ürünleri karşılaştır

0

Sonuçlar

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün