showa
0

Havacılık ve Uzay

Kaliteli Havacılık Eldivenleri

SHOWA, üst düzey havacılık eldivenleri sunarak siz ve havacılık ekibiniz için elleri korumaya yönelik kaliteli KKD (kişisel koruyucu donanım) bulma zahmetini ortadan kaldırıyor. Eldivenlerimiz el becerisinden ödün vermeksizin üst düzey el koruması sunmak üzere tasarlanmıştır.

SHOWA Havacılık Eldiveni Türleri

Havacılık endüstrisi oldukça geniş olup, çeşitli sektörlere ait süreçleri ve görevleri kapsar. Hiçbir eldiven türü, tek başına tüm bu işlemler için mükemmel bir uyum sağlamaz. Bu nedenle havacılığa yönelik eldiven yelpazemiz, havacılık sektöründeki makine ile işleme, lojistik, döküm, presleme ve son montaj gibi belirli süreçlere hitap etmek üzere genişletildi. Havacılığa yönelik eldiven yelpazemiz şunları içerir:

Genel Amaçlı Eldivenler

Bu eldivenler, havacılık tesislerinde genel kullanım için tasarlanmıştır. Daha az teknik iş yapan ancak yine de herhangi bir havacılık tesisi için kritik öneme sahip temizlikçi, müdür ve yönetici gibi çalışanlar için idealdir.

Kimyasal Maddelere Karşı Dayanıklı Eldivenler

Kimyasallara karşı dayanıklı havacılık eldivenleri, günlük görevlerinde kimyasalların yoğun kullanımı nedeniyle boya, döküm ve kaporta atölyelerinde çalışan havacılık çalışanları için olmazsa olmazlardandır. Örneğin, işleri temel olarak kimyasallar ve yapıştırıcılar kullanarak yapısal havacılık parçalarını birleştirmekten ibaret olan kaporta işçileri, düzenli olarak tehlikeli kimyasallara maruz kalırlar.

Kesilmeye Karşı Koruyucu Eldivenler

Kesilmeye karşı dayanıklı havacılık eldivenleri, hareketli parçalarla çalıştıkları için son montaj, lojistik ve dökümde görev alan havacılık çalışanları için kritik öneme sahiptir.

Darbeye veya Aşınmaya Dayanıklı Eldivenler

Çeşitli bileşenlerin birleştirilmesi, montajı, vidalanması veya sökülmesi ve parçaların CNC makinelerine yüklenmesi gibi makine işleme süreçlerini gerçekleştiren havacılık çalışanları darbeye, titreşime ve aşınmaya dayanıklı eldivenlere ihtiyaç duyar.

Çalışanlarınızı Korumak İçin Neden SHOWA Eldivenleri Tercih Etmelisiniz

1951’den beri faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde, her çalışma ortamında, özellikle de havacılık gibi makinelerin yoğun kullanıldığı bir alanda, el güvenliğinin gerekliliğini anlıyoruz.

İşte bu yüzden son teknoloji ve en iyi kalite malzemeler kullanarak sektör lideri uzmanlar ve son derece yetkin bir üretim ekibiyle birlikte çalışıyoruz. Bu uzman kadro ve üretim ekibi, benzersiz el koruması ve esneklik sunan, yüksek kaliteli, sektöre özel havacılık eldivenleri tasarlamak ve üretmek için birlikte çalışıyor.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün