showa
0

Elektronik

Elektronik Eldiven │ SHOWA Eldiven Üreticisi

SHOWA elektronik eldivenleri, elektronik cihaz ve elektrik akımıyla yapılan işlerde çalışanları korur.

İster inşaat sektöründe lisanslı bir elektrikçi olarak çalışıyor, ister çeşitli diğer uygulamalarda elektrikli cihazlarla uğraşıyor olun, sadece elektronik eldiven olarak da bilinen elektriksel güvenlik eldivenleri giyerek korunduğunuzdan emin olmalısınız.

Neden Elektriksel Güvenlik Eldivenlerine İhtiyacınız Var?

Elektronik eldivenler, elektronik sektöründe çalışanlar için olmazsa olmazlardan biri.

Sadece kendilerini çeşitli tehlikelerden korumakla kalmayıp, aynı zamanda üzerinde çalıştıkları hassas ürünleri ve bileşenleri de korumaları gerektiğinden, elektronik sektöründe çalışanların birtakım özel ihtiyaçları vardır.

Örneğin, çeşitli bilgisayar bileşenlerinin veya yarı iletken cihazların imalatında çalışanlar, bileşenlere zarar verebilecek statik elektriğe karşı koruma sağlamalıdır. Doğru elektronik eldiven çifti ile bu bileşenler kolaylıkla korunabilir.

Bunun dışında, baskılı devre kartları gibi bileşenlerle çalışıyorsanız, ellerinizi olası kesik veya yanıklardan mutlaka korumalısınız. Ayrıca, imalat veya montaj işlemi sırasında temizlik için kullanılan herhangi bir kimyasalın neden olabileceği tahrişten de korunmanız gerekiyor.

Yüksek Kaliteli Elektriksel Eldivenlerinizi SHOWA’dan Alın

Bu sektörde çalışanların çoğunun, hem dayanıklı, hem de esnek özellikte, yüksek mukavemete ve yalıtkanlığa sahip bir malzemeden yapılan eldiven takması gerekmektedir.

Kauçuk gibi yüksek yalıtkanlığa sahip bir malzeme, elektrik yüklerinin geçişine izin vermez. PVC elektriği iletmediğinden, PVC kaplamalı eldivenler, elektriksel güvenlik eldivenlerine mükemmel bir örnektir. Düşünebileceğiniz diğer kaplamalar şunlardır:

  • Nitril
  • Lateks
  • Neopren
  • Poliüretan

Elektronik cihazlarla çalışıyor veya bunların üretiminde görev alıyorsanız, eldiven olmazsa olmaz bir ekipman olarak düşünülmelidir. SHOWA Eldiven Üreticisi, birçok farklı türde elektronik eldiven sunarak ihtiyaçlarınız için doğru eldiven bulmanıza imkan sağlar.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün