showa
0

Otomotiv

Otomotiv Eldivenleri │ SHOWA Eldiven Üreticisi

SHOWA Eldiven Üreticisi, otomobil sektörü çalışanlarına en iyi otomotiv eldivenlerini sunar.

Otomotiv sektörü çalışanları ellerinin kirlenmesinden korkmuyor. Ancak, zararlı durumlardan korunmak için iyi bir otomotiv eldivenine yatırım yapmaktan da korkmuyorlar.

Her Teknisyen için Otomotiv Eldiveni

Otomotiv eldivenleri işinizi güvenle yapmanıza yardımcı olur.

İster fabrikada çeşitli parçaları monte ediyor olun, ister bir bayide müşterilerin ihtiyaçlarıyla ilgileniyor olun, doğru otomotiv eldiveni kullanmak son derece önemlidir.

Otomotiv sektörü çalışanları düzenli olarak aşağıdakiler de dahil olmak üzere potansiyel olarak tehlikeli sıvılarla temas eder:

  • Gaz
  • Motor yağı
  • Şanzıman sıvıları
  • Fren sıvıları
  • Motor soğutma suyu

Somunları ve cıvataları gevşetmeye veya bir arabayı monte ederken çeşitli parçaların bir araya getirilmesi için gerekli farklı yağ türlerini saymıyoruz bile.

Otomotiv eldivenleri yalnızca cildi bu çeşitli sıvılardan ve yağlardan korumaya yardımcı olmakla kalmaz. Ayrıca, yeni meydana gelen bir araç kazasında bükülmüş metal parçaları gibi keskin nesnelerle veya yeni bir arabanın montaj sürecindeki presleme, boyama, kapı veya ekran koruyucu taşıma gibi işlerle uğraşan çalışanlar için de son derece faydalıdır. Otomotiv sektöründe çalışan tamirci ve teknisyenler, aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli yaralanmalardan doğru eldiven çiftiyle korunabilir:

  • Sıcak metallere dokunmaya bağlı yanma
  • Kesikler/sıyrıklar
  • Kimyasallar

Gres ve/veya yağla kaplı bir şeyi iyi tutmaya çalışırken çalışırken dahi fayda sağlayabilirler.

SHOWA’dan Otomotiv Eldivenleri

İster günlük kullanım için tek kullanımlık nitril eldiven, ister yüksek kaliteli, ağır iş tipi Kevlar eldiven arıyor olun, aradığınız tüm ürünler eldiven üreticisi SHOWA’da mevcut.

Tüketicilere sunduğumuz çeşitli otomotiv eldivenleri ile, kesinlikle çalışanınızın tüm ihtiyaçları için mükemmel bir çözüm bulabilirsiniz.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün