showa
0

ChemRest Technology

SHOWA’nin chemrest platformuyla %100 ki̇myasal koruma

DURACOIL

KKD yönetmeliklerinin değiştirildiği 2016 yılından bu yana, kesilme korumasına yönelik eldiven sektöründe önemli değişimler yaşandı. Bunun önemli bir sonucu olarak, yeni EN 388:2016 ve ANSI 105-16 direktifleri kapsamında yeniden sertifikalandırılan ürünlerin kesme seviyesi puanlarında sektör genelinde bir düşüş yaşandı. SHOWA olarak, harcanan paranın karşılığına, güvenliğe ve rahatlığa önem veriyoruz.

EBT BIYOBOZUNUR TEKNOLOJISI

SHOWA’nın devrim niteliğindeki Eco Best Technology® (EBT), koruma ve performanstan ödün vermeden çevre için fark yaratıyor.

S-TEX

SHOWA olarak, kullanım deneyimini geliştirmek için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Ergonomik şekil tasarımı, dikişsiz örgü astar, esneklik ve dokunma hissi için geliştirilen elyaf, eldivenlerimizin genel özelliklerinden yalnızca birkaçıdır.

BREATHEX KÖPÜK

SHOWA olarak, yeniliğin sadece faydalı bir şeye gerçek bir katkıda bulunduğu zaman anlamlı olduğuna inanıyoruz. Yapılan bir araştırma, çalışanların büyük bir kısmının inşaat, lojistik, genel kullanım ve hava koşullarının yıl boyu değiştiği dış mekan işleri için avuç kısmı lateks kaplı eldivenler kullandığını ortaya koydu.

MIKROFIBER

SHOWA olarak konforun koruma kadar önemli olduğuna inaniyoruz. Bu nedenle yeni modelimizde , ağirliği azaltip verimliliği iyileştirdik. Bu üst düzey kombinasyonu sunmak için mikrofiber kumaş ürettik ve bu kumaşi kullanarak bir eldiven tasarladik.

TEMRES®

TEMRES® teknolojisinin temelindeki fikir, ıslak ortamlarda çalışırken ellerinin terlemesini önlemek isteyen Japon işçilerin karşılaştığı zorluklardan doğmuştur. Örneğin Japonya’daki balıkçılık sektöründe çalışan pek çok kişi için ıslak ve yağlı koşullarda çalışırken ellerini kuru tutmak çok zordu.

KAPLAMALAR VE POLIMERLER

HER BIR KAPLAMA KENDİ KALİTESİNE SAHİPTİR

MALZEME KILAVUZU

SHOWA ÇOK ÇEŞITLI MATERYALLER VE KAPLAMALAR SUNMAKTADIR. HER BIRININ GÜÇLÜ VE ZAYIF YÖNLERINI KARŞILAŞTIRIN VE GEREKSINIMLERINIZE EN UYGUN BILEŞENLERI SEÇIN!

Dijital kataloğumuzu indirin