showa
0

Mekanik

Mekanik Koruyucu Eldivenler │ SHOWA Eldiven Üreticisi

SHOWA Eldiven Üreticisi, çalışırken ellerinizi ve kollarınızı güvende tutmanıza yardımcı olmak için çok çeşitli mekanik eldivenler sunuyor.

Çeşitli araçlar ve ekipman parçaları üzerinde çalışırken, kendinizi kesik ile yırtılmalardan korumak ve cildinizin her gün karşılaştığınız çeşitli kimyasal bileşiklerle temas etmesini önlemek için doğru mekanik eldiven çiftine sahip olmanız kritik önem taşıyor.

Ne yazık ki, doğru mekanik eldivenleri bulmak, mağazada bulunan standart eldivenlerin ötesine geçmek anlamına gelir, çünkü standart eldivenler dayanıklı değildir ve bu zorlu alanlarda çalışanlar için gerekli korumayı sağlamaz.

SHOWA’nın mekanik eldivenleri işte tam da bu noktada devreye giriyor.

Mekanik Eldiven Kullanımından Kimler Faydalanır?

SHOWA’nın mekanik eldivenleri sadece oto tamircilerine yönelik değil!

Mekanik eldivenler, cihazların, araçların ve diğer ekipmanların bakımında yer alan herkes için olmazsa olmazlardandır; çünkü en iyi malzemelerden yapılan bu eldivenler, tehlikeli kimyasallara ve gereksiz yaralanmalara karşı koruma sağlar.

Tek kullanımlık nitril eldivenlerimiz makine mühendislerinin ve teknisyenlerinin yağ ve diğer kimyasallarla temasını önlemeye yardımcı olurken, daha ağır iş tipi eldivenlerimiz, keskin metal parçaları bulunan mekanik ekipmanlar üzerinde çalışırken yırtılmaları önlemek için kullanıcıya gerekli korumayı sağlar.

Daha da iyisi, kaymaya karşı dayanıklı malzeme çeşitliliğimiz sayesinde, tamircileriniz ve teknisyenleriniz, özellikle çeşitli sıvılar veya gresle kaplanmış farklı makine parçaları üzerinde çalışırken aletlerini daha iyi kontrol edebilir.

SHOWA’dan Mekanik Eldivenler

Mühendislerinizin veya teknisyenlerinizin doğru koruma olmadan çalışmasına izin vermeyin. Her fırsatta ucuza üretilen eldivenler satın almak, çoğu mühendis ve teknisyenin halletmesi gereken zorlu ve meşakkatli işlerde koruma sağlamaz.

Çalışanlarınızın gerçekten korunmasını sağlamak ve işlerini doğru şekilde yapmalarına imkan tanımak için, uygun mekanik eldivenler satın alın.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün