showa
0

İmalat

Koruyucu İmalat Eldivenleri │ SHOWA Eldiven Üreticisi

SHOWA Eldiven Üreticisi, üstün bir imalat eldiveni yelpazesi sunuyor.

Hızlı imalat sektöründe çalışmak, işçilerin üretilen ürünün kalitesini sağlamak için yaptıkları her şeyi dikkatle izlemelerini ve aynı zamanda iş yerinde yaralanmayı önlemek için gerekli önlemleri almalarını gerektirir.

Bu sektördeki en yaygın iş yeri yaralanmalarından bazıları, hem ürünlerin işlenmesinden hem de işlerin olması gerektiği gibi sürmesini sağlamak için büyük makineler kullanılmasından kaynaklanan kesikler, yırtılmalar ve yanıklardır.

Çalışanlarınızı bu yırtılmalara ve yanıklara karşı korumanın en iyi yollarından biri, onlara mesaideyken giyecekleri uygun imalat eldivenlerini sağlamaktır.

İmalat Eldivenleri İçin En İyi Uygulamalar

SHOWA’nın KKD imalat eldivenleri birçok sektörde kullanılabilir!

Ne tür bir üretim yaptığınız önemli değil; doğru korumaya sahip olmak hem yüksek verim açısından kritik önem taşır, hem de işçi güvenliği anlamına gelir. Aslında, eldivenler aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok sektör ve işte önemli bir güvenlik ekipmanıdır:

  • Yiyecek/içecek – özellikle ürünlerin işlenmesi sırasında
  • Mal imalatı – tekstil, deri vb.
  • Teknisyenler – laboratuvar, tıp ve makine/mühendislik dahil
  • Montajcılar / İmalatçılar – mobilya, ekipman, aletler vb.

İmalatta çalışanların, kesikler/yırtılmalar, sıcak malzemeler ve çeşitli sıvılar/kimyasallar (işlerinin doğasına bağlı olarak) dahil olmak üzere çeşitli potansiyel tehlikelerden korunmaları gerekir. Kullanabilecekleri doğru imalat eldivenlerine sahip olmak, bir yandan işlerini verimli bir şekilde yapmalarını sağlarken, diğer yandan da potansiyel yaralanma riskini azaltır.

SHOWA’dan İmalat Eldivenleri

Söz konusu imalat eldivenleriyse, SHOWA Eldiven Üreticisi, imalat endüstrisindekilere birtakım farklı seçenek sunuyor. İster tüm gün giyebileceğiniz hafif eldivenler, ister kazalardan korunmak için ağır iş eldivenleri arıyor olun, çalışanlarınızı güvende tutmak için mükemmel çözüm SHOWA’da.

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün