showa
0

Hizmetliler

Koruyucu Hizmetli Eldivenleri │ SHOWA Eldiven Üreticisi

Personelinizin uygun hizmetli eldivenleri giymeden bilinmeyen maddelere temas etmesine izin vermeyin.

Nerede çalıştığınız önemli değil; binaların bakımını yapmanıza ve tüm personelinizin sağlığı ile güvenliğini sağlamanıza yardımcı olacak bir hizmetli ekibine ihtiyacınız olacaktır. Hizmetli ve bakım ekipleri her tür iş gücünde en önemli üyelerden bazılarıdır ve işlerini düzgün yapabilmeleri için uygun hizmetli eldivenleri gibi yeterli güvenlik gereksinimlerine sahip olmaları gerekir.

Hizmetli Eldivenleri Personelinizin Sağlığı ve Güvenliği İçin Hayati Önem Taşır

SHOWA’nın hizmetli eldivenleri ile hizmetli personelinizin sağlığını koruyun.

Ne tür bir iş yeri ortamına sahip olduğunuz önemli değildir; her şeyin doğru gitmesini sağlamak ve çalışanların işlerini doğru KKD eldivenleri ile güvenli bir şekilde yapabildiklerinden emin olmak için, her tesis kurallara uymalıdır.

Tüm personelinizin sağlığını ve refahını korumak için, hizmetli ekibiniz iş yerinde kullanılan çeşitli temizlik maddeleri, kimyasallar ve bileşiklerin yanı sıra ihtimal dahilinde iş yerinde yaralanan veya hastalananların vücut sıvılarıyla düzenli olarak temas etmek zorunda kalacaktır. Hizmetli ekibinizin karşı karşıya kalabileceği en yaygın tehlikelerden bazıları şunlardır:

  • Asitler
  • Amonyak
  • Çamaşır suyu
  • Vücut sıvıları
  • İş yerinde kullanılan kimyasal bileşikler
  • Klor
  • İş yerinde kullanılan yağlar/gres
  • Sodyum/potasyum hidroksit vb.

Hizmetli ve bakım ekibinizin güvenliğini sağlamak için, kendilerine, ellerini güvende tutmaya yardımcı olan ve gün boyunca karşılaşabilecekleri potansiyel kesikler/yırtılmalardan veya tahrişlerden koruyan uygun hizmetli eldivenleri sağladığınızdan emin olun.

SHOWA’dan Koruyucu Hizmetli Eldivenleri

Personelinize uygun hizmetli eldivenleri sağlamak, görevlerini yerine getirebilmelerine imkan tanımak ve geri kalan personelinizin sağlıklı ve güvende kalmasına yardımcı olmak için mutlak bir zorunluluktur.

SHOWA Eldiven Üreticisi, hizmetli ve bakım personelinizi güvende tutmak için çok çeşitli hizmetli eldivenleri sunuyor; böylece, bu personel sizin de güvende kalmanızı sağlayabilir!

Devamını oku Kapat

Filter Products

Filter Products

category

HAZARDS

COATING

MATERIAL

CHEMICAL RESISTANCE
EN ISO 374-1:2016

MECHANICAL RISKS
EN 388:2016

Compare Products

0

Results

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün