showa
0

HAKKIMIZDA

SHOWA, Japoncada “farklı elementler arasındaki uyumu bulmak” anlamına gelir.

SHOWA®, tam entegre bir ev tipi ve endüstriyel el koruması üreticisidir. Her zaman en güncel teknolojik gelişmelerle çalışıyor ve yaratıcılık ile yenilikçiliğe odaklanıyoruz.

SHOWA® sadece baştan sona ev tipi ve endüstriyel el koruması üretimine odaklanır. Endüstriyel ekosistemimizi eksiksiz kontrol altında tutmamız sayesinde diğer şirketlere karşı önemli bir rekabet avantajı elde ediyoruz.

4 HAFTALIK DENEME PROGRAMI

SHOWA 4WTP, eldiven denemelerinin zamanlanmış 4 süreç aracılığıyla etkin olarak yönetilebileceği stratejik bir plandan meydana gelir. Bu süreçler bir eldivenin performansını mevcut başka bir eldivene göre değerlendirir, kullanıcı tercihlerini yansıtır ve rahatlık, el becerisi, uyum ve uzun ömürlülük anlamında avantajları ortaya koyar. 4 hafta sonrasında, el koruma ihtiyaçlarınız için özel olarak hazırlanan uygun ve düşük maliyetli bir plan sunulur.

ENDÜSTRI STANDARTLARI

Yeni KKD Düzenlemesi (AB) 2016/425’nin KKD’ler hakkındaki Avrupa Direktifi 89/686/EEC’nin yerini alması süreci devam etmektedir. EN 388 ve EN 374 gibi çeşitli KKD standartlarında revizyonlar getiren bu yeni Düzenleme, 31 Mart 2016 tarihinde Avrupa Birliği Resmi Gazetesinde yayınlandı ve 21 Nisan 2018’den itibaren geçerli olacak. Yeni ve mevcut eldivenlerimiz, 21 Nisan 2018’e kadar piyasaya sürülemeyebilir ya da yeni Düzenlemeye göre onaylanmayabilirler. Direktife uygun mevcut sertifikalar, 21 Nisan 2023’e kadar geçerli kalacaktır. Direktifin revizyonu ve bunun etkileriyle ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen SHOWA grubunun web sitesini ziyaret edin.

GREENCIRCLE CERTIFIED

SHOWA, EBT eldivenlerimizin “biyoçözünür” olduğunu tasdik etmesi için bağımsız bir üçüncü taraf şirket olan GreenCircle Certified ile çalışmayı seçmiştir. SHOWA’nın devrim niteliğindeki Eco Best Technology®’si (EBT), koruma ve performanstan ödün vermeden çevre üzerinde fark yaratır. GreenCircle sertifikasyonu, ASTM D5526 sertifikasına sahip ve sürdürülebilirlik konusunda güvenilir bir marka olduğumuza ilişkin müşterilerimize sunulmuş bir güvencedir.