showa
0

Showa

BREATHEX KÖPÜK TEKNOLOJISI®

BREATHEX MÜKEMMEL DIŞ MEKAN YOLDAŞI.

SHOWA olarak, yeniliğin sadece faydalı bir şeye gerçek bir katkıda bulunduğu zaman anlamlı olduğuna inanıyoruz. Yapılan bir araştırma, çalışanların büyük bir kısmının inşaat, lojistik, genel kullanım ve hava koşullarının yıl boyu değiştiği dış mekan işleri için avuç kısmı lateks kaplı eldivenler kullandığını ortaya koydu.

Kuru ve sıcak iklim koşullarında eldiven giymek, ellerin eldiven içinde terlemesine neden olur. Soğuk ve nemli mevsimlerde kullanıcılar, ellerini temiz, kuru ve sıcak tutmak için tamamen kaplamalı eldivenler giyer. Bu da iklime ve hava koşullarına göre eldiven değiştirmek gerektiği anlamına gelir. Kullanıcılar aynı amaç için 2 farklı tip eldivene ihtiyaç duyabilir, bu da aynı eldivenin iki kez satın alınması veya yanlış mevsimde yanlış eldivenin satın alınması gibi sorunlara yol açabilir.

Bu nedenle şunu düşündük: kuru, ıslak, sıcak, soğuk…neden her zaman farklı bir seçim yapmamız gereksin ki?

BREATHEX KÖPÜK TEKNOLOJİSİ NEDİR?

Bu bulgulardan yola çıkan SHOWA, eldivenin hem NEFES ALABİLİR hem de SIVIYA DAYANIKLI olabilmesini sağlayan devrim yaratan çift kat lateks kaplama teknolojisi BREATHEX KÖPÜK TEKNOLOJİSİNİ kullanan mükemmel dış mekan yoldaşı SHOWA 306’ı tasarladı. Tam köpük lateks ile lateks avuç içi kaplamasının üstün kombinasyonu, çalışanların tek bir eldivenle korunabilmesi için tek alternatif çözümdür.
Dış mekan şartları ne olursa olsun, SHOWA 306 hem kuru hem de ıslak ortamlarda nefes alabilirlik ile birlikte üstün kavrama ve el becerisi sunar.

NASIL ÇALIŞIR?

[ 1 ] Havalandırmalı lateks köpük, sıcak havanın dışarı çıkabilmesine imkan tanıyarak ellerinizin nefes almasını ve terlemenin azaltılmasını sağlayan 13 gauge astar içerir

[ 2 ] Tam köpük lateks kaplama geçirgen değildir, bu sayede sıvının eldivene girmesini önleyerek ellerinizin kuru kalmasını sağlar

[ 3 ] Avuç içi ve parmaklardaki ekstra lateks kaplama mükemmel bir kavrama ve el becerisi sunar

MÜKEMMEL KIŞ YOLDAŞI

SHOWA 306’nın başarısından sonra, bu eldivenin tüm mükemmel özelliklerini temel alarak SHOWA 406’yı geliştirdik. Yeni 406, -30°C’ye kadar ısı yalıtımı sunan ve cilde yumuşak bir dokunuş hissi veren örgülü bir ek iç astara sahiptir. Aşınma, sıvı, soğuk ve rüzgar direnci gerektiren soğuk ortamlardaki genel kullanımlarda SHOWA 406 mükemmel yoldaşınız olacak.

AVANTAJLAR

Dış mekan şartları ne olursa olsun her amaç için tek çözüm:

[ 1 ] Nefes alabilirliği sağlamak ve terlemeyi azaltmak için havalandırmalı lateks

[ 2 ] Geçirmezlik, sıvı girişine karşı koruma sağlar

[ 3 ] Lateks kaplama, mükemmel bir kavrama ve aşınma direnci sunar

[ 4 ] SHOWA’nın el anatomisine uygun teknolojisi sayesinde ele tam uyum sağlar ve rahatlığı arttırır

[ 5 ] Mühendislik ürünü kaplama sayesinde yüksek esneklik seviyesi sunar

[ 6 ] İnsan elinin doğal kıvrımlarını taklit eden ergonomik tasarımlı el kalıbı ile el yorgunluğunu azaltır

EK FAYDALAR - 406

  • Su itici yüzey ve ısı yalıtımlı astar elleri sıcak ve kuru tutarak hem üretkenliği artırır hem de çalışma sürelerini uzatır
  • Havalandırmalı malzeme ısı iletimini azaltır ve sıcak havayı eldivenin içinde tutarak ısı aktarımını önler
  • 406’nın turuncu rengi loş ışıkta görünürlüğü artırır ve eldivenin kaybolmasını önler

ÖNERİLEN UYGULAMALAR

  • İnşaat
  • Depolama ve Dağıtım
  • Montaj
  • Ziraat
  • Bahçe Işleri
  • ”Kendin Yap” Işleri
  • Soğutma Tesisleri