showa
0

“ S-TEX 377 İLE ELLERİNİZDEN DAHA FAZLASINI KORUYUN ”

SHOWA'NIN, KESİLMEYE KARŞI DAYANIKLI ÜRÜN SERİSİNİN EN YENİ ÜYESİ

SHOWA, ¾ nitril kaplı S-TEX 376 eldivenin başarısının ardından şimdi de tamamen kaplı S-TEX 377 versiyonunu kesilmeye karşı dayanıklı premium S-TEX ürün ailesinin bir üyesi olarak piyasaya çıkardı.

Satış Direktörü Tony Lynch’e göre, eldiven müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde geliştirildi: “Müşterilerimiz aslında S-TEX 376 modelinden çok memnundular ancak sıvı sıçraması tehlikelerinden daha fazlasıyla karşılaşabilecekleri ortamlar için tamamen kaplı bir model de istiyorlardı. Bunun için de daha güçlü bir korumaya ihtiyaç vardı.

S-TEX ASTARIN ÜZERİNDEKİ TAM NİTRİL KAPLAMA SAYESİNDE KONFOR VE EMNİYET BİR ARADA

İki kat nitril film ve nitril köpük kaplamalı, avuç kısmında ekstra köpük nitril kaplamalı ve patentli Hagane Coil® elyaf kullanılan S-TEX 377, bir başka etkileyici ürünümüz: EN 388: 2016’ya göre 4/D Kesme Seviyesi, sıvı direnci, ıslak ve hafif yağlı koşullarda güçlü kavrama, ergonomik şekil ve başparmak kullanma esnekliği. Bu ürün, aynı ürün özellik ve avantajlarını sunan S-TEX 376 modelini tamamlayan mükemmel bir ürün geliştirmesi. İki ürün arasındaki temel fark ise, sıvı nüfuzuna karşı daha fazla koruma için bileğe kadar uzanan nitril kaplama.

S-TEX 377 kullanıcının elini yağ, hidrokarbon, gres ve aşınmalara karşı korur ve hem ıslak hem de yağlı koşullarda kalıcı kavrama performansı sunar. Avuç kısmındaki nitril köpük gresi emer ve içeride hapseder. Kullanıcı bir nesneyi kavrayarak basınç uyguladığında hava kabarcıkları bir emiş etkisi yaratarak kayganlaşmayı önler.

Ayrıca, mavi nitril film suyu ve yağı elden dışarı itmesi sayesinde eldiveni inşaat, üretim, metalürji, lojistik, cam ve otomotiv sektörleri için ideal hale getirir.

KuruYağlı
Köpük Nitril Kaplama 1.080.18
Film Nitril Kaplama 1.840.07
Tamamen Nitril Kaplama Eldiven 0.740.06
Tamamen PVC Kaplama Eldiven0.860.10
*2009 yılında yapılan 376 testin sonucuna göre

Bu tablo, kaplamamızın kuru ve yağlı ortamlarda nasıl mükemmel bir kavrama sunduğunu göstermektedir.

Rakip ürünlerin aksine başparmağın arka kısmı da nitril film kaplıdır, bu da başparmağın serbestçe hareket etmesine imkan tanır. Bu hareket özgürlüğü ve patentli SHOWA el biçimlendiricinin ergonomik şekli, ele tam oturma ve esneklik sağlamanın yanı sıra el yorgunluğunu da büyük ölçüde azaltır.

KESİLMEYE KARŞI KORUYAN ÜSTÜN ELDİVEN AİLESİ

S-TEX serisi, her biri D ile F arası kesilme koruması sunan 7 adet kesilmeye karşı dayanıklı premium üründen oluşuyor. Bu sayede SHOWA eldivenleri, otomotiv, inşaat, cam, metalürji ve makine sektörlerindeki yüksek riskli ortamlarda güvenle kullanılabiliyorlar. Tüm S-TEX kesilmeye karşı dayanıklı eldiven serisini görmek için S-TEX teknoloji sayfası eu adresine gidebilirsiniz.

card-01

İŞİNİZ İÇİN DOĞRU ELDİVENİ Mİ ARIYORSUNUZ?

Hemen uzmanlarımızdan biriyle görüşün